Oferta

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny subtelnie podkreśla naszą urodę, korygując przy tym niedoskonałości i asymetrię twarzy. Jest wspaniałą alternatywą dla kobiet chcących mieć perfekcyjny makijaż każdego dnia. Bez względu na warunki makijaż będzie wyglądać idealnie i świeżo. 

dowiedz się wiecej »

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs produktami Secret Lashes, sygnowanymi przez ambasadorkę marki, Joannę Krupę

dowiedz się więcej »

Peelingi chemiczne/kwasy

Zabiegi z kwasami są doskonałym sposobem przywrócenia skórze utraconej kondycji oraz skutecznej likwidacji takich defektów skórnych jak: trądzik, łojotok, powierzchowne blizny, zmiany pigmentacyjne i objawy fotostarzenia

dowiedz się więcej »

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.

dowiedz się wiecej »

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania  jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane). Skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które zniknie po kilku minutach.

dowiedz się wiecej »

Ultradźwięki (sonoforeza)

Jest to zabieg zwiększający przenikanie substancji aktywnych przez skórę przy pomocy ultradźwięków. Umożliwia też wprowadzanie do skóry substancji, które w normalnych warunkach słabo przez nią przechodzą np. peptydów, czy witamin. Ultradźwięki usprawniają oddychanie tkankowe, pobudzają przemianę materii i wprowadzają płyny w ruch oscylacyjny, co umożliwia przenikanie substancji do głębszych warstw skóry, powoduje wzrost przepuszczalności błon komórkowych.Dzięki sonoforezie możemy rozwiązać wiele problemów i defektów kosmetycznych.

dowiedz się wiecej »